Sąd online – duże ułatwienie dla wszystkich wierzycieli! Przekonaj się o tym sam

Sąd online – duże ułatwienie dla wszystkich wierzycieli! Przekonaj się o tym sam

Postępowanie sądowe bez wychodzenia z domu? Teraz to możliwe! Właśnie w tym celu powstał sąd online! Zapewne prowadząc firmę obsługującą setki, a może nawet tysiące klientów nie masz czasu na chodzenie po sądach. W końcu wśród aktualnych klientów, dłużników może się znaleźć kilku jak nie kilkudziesięciu. W tym przypadku sąd online jest znaczenie lepszym rozwiązaniem, ponieważ z przy każdej sprawie nie musisz stawiać się osobiście na rozprawie. Jeśli chcesz lepiej poznać działanie e-sądu to przeczytaj nasz artykuł!

Sprawdź, co musisz zrobić przed złożeniem wniosku do sądu online

Spraw o dochodzenie zaległych należności przybywa każdego dnia. Wynika to głównie ze stale rosnącej liczby dłużników. Właśnie dlatego tuż obok tradycyjnych sądów powstał sąd online. Nie każde dochodzenie roszczeń pieniężnych trzeba przeprowadzać na drodze tradycyjnego postępowania, co jest dla Ciebie bardzo ważną i pozytywną informacją. Oczywiście zanim przejdziesz do złożenia e-pozwu musisz koniecznie upewnić się, czy dochodzony dług nie uległ przedawnieniu. Sąd online stawia przed wierzycielami jeszcze jeden istotny warunek! Aby pozytywnie rozpatrzył Twój wniosek musisz mieć dowód tego, że starałeś się z wierzycielem rozwiązać sprawę polubownie. Pamiętaj, że postępowanie sądowe niezależnie czy tradycyjne czy online jest ostatecznością!

U boku profesjonalisty Twoje pieniądze wrócą do Ciebie szybciej niż myślisz

Pomoc prawna oferowana przez naszą AIF Kancelarię okazuje się być potrzebna przy sprawach rozpatrywanych przez sąd online. Dlaczego? Już wyjaśniamy! Wszystkie postępowania sądowe wymagają prawidłowo napisanych wniosków! Sąd nie zajmuje się sprawami, gdzie składany wniosek zawiera jakiekolwiek błędy. Nasi doświadczeni adwokaci sprawdzą, czy informacje umieszczone w pozwie są zgodne z obowiązującymi wymaganiami. Pamiętaj, że nie musisz znać się na wszystkim sam! Dodatkowo Twój dłużnik zawsze ma możliwość złożenia odwołania od wydanej decyzji. W takich sytuacjach rozpoczyna się tradycyjne postępowanie sądowe. Znając Twoją sprawę od podszewki zajmiemy się Twoimi interesami od A do Z. Z nami zyskujesz gwarancję szybkiego odzyskania zaległych należności! Skorzystaj z konsultacji już dziś!

Ta strona wykorzystuje cookies! Przeczytaj politykę prywatności i dowiedz się dlaczego to robimy. Akceptuję Polityka prywatności