O Kancelarii

Portal E-SAD.INFO jest prowadzony przez AIF Kancelaria.

Spółka prawnicza funkcjonuje na rynku od 2002 roku i specjalizuje się w windykacji i obrocie wierzytelnościami.

To zespół fachowców od windykacji: negocjatorów, prawników, finansistów.

Nasz sukces został zbudowany w oparciu o wiedzę prawniczą, wieloletnie doświadczenie na rynku oraz kompetencję i zaangażowanie. Potwierdzają go certyfikaty szanowanych instytucji.

Spółka została uhonorowana wyróżnieniami:

Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla AIF Kancelaria (Windykacja)

SPRAWDŹ AIF KANCELARIA —> W 2015 r. wywiadownie gospodarcze – Bisnode Dun&Bradstreet – przyznały już po raz piąty najlepszym firmom, które osiągnęły w ostatnim roku obrachunkowym (rok 2014) znakomity wynik kondycji finansowej jak również odznaczają się doskonałą moralnością płatniczą – Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. AIF Kancelaria została wyróżniona Złotym Certyfikatem …

AIF Kancelaria sp. z o.o. Siłą Polskiej Windykacji 2015 !

Z przyjemnością informujemy, że AIF Kancelaria otrzymała tytuł Siły Polskiej Windykacji 2015!
Siła Polski 2015 to ogólnopolski program prowadzony przez redakcję „Monitora Rynkowego” – niezależnego dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej” i „Monitora Biznesu” – niezależnego dodatku do „Rzeczpospolitej”. Są to największe krajowe dzienniki gospodarcze o ugruntowanej…

AIF Kancelaria Symbolem Skutecznej Windykacji

Zdobyliśmy tytuł Symbol Skutecznej Windykacji 2012. AIF Kancelaria konsekwentnie buduje pozycję spółki, której nazwa staje się w branży firm prawniczych synonimem SKUTECZNEJ WINDYKACJI. Doceniono nas za: „wypracowanie przez Kancelarię nowatorskiej ścieżki windykacyjnej umożliwiającej przyśpieszenie, a przede wszystkim zwiększenie skuteczności".

AIF Kancelaria kolejny raz uczestniczy w biznesowym rankingu największych firm …

AIF Kancelaria po raz kolejny bierze udział w prestiżowym rankingu Book of Lists organizowanym przez międzynarodowe wydawnictwo Warsaw Business Journal.

GieldaWierzytelnosci.AIF.com.pl współpracuje z dlugi.info i dlugi.wyborcza.biz

AIF Kancelaria Sp. z o.o. uzyskała status Partnera dlugi.info. Oferty sprzedaży wierzytelności publikowane na stronie www.gieldawierzytelnosci.aif.com.pl są publikowane również na stronie www.dlugi.info oraz w Gazecie Wyborczej dlugi.wyborcza.biz. dlugi.info zrzesza firmy windykacyjne oraz partnerów prowadzących własne działy windykacji.

Rekomendacja dla AIF Kancelaria – o stosowaniu się do Kanonu Dobrych Praktyk…

Giełda Wierzytelności Gospodarczych S.A. rekomenduje AIF Kancelaria jako firmę zdolną do prowadzenia działalności gospodarczej zgodnie z literą prawa, zasadami etyki zawodowej oraz z Kanonem Dobrych Praktyk Windykacji. Otrzymaliśmy Certyfikat dostępny na stronie: www.gwg.pl

Certyfikat Dynamiczna Firma 2012

AIF Kancelaria została wyróżniona w 2012 r certyfikatem Dynamiczna Firma. Jest on przyznawany za dynamikę wzrostu osiągniętą w kolejnych trzech latach działalności przez niezależne wywiadownie gospodarcze – HBI Polska oraz Dun & Bradstreet.

Wiarygodność potwierdzona Certyfikatem

Specjalnie dla Klientów, dla których ważna jest niezależna opinia o wiarygodności naszej spółki, poddaliśmy się audytowi Programu „BIAŁA LISTA” prowadzonego przez Wrocławską Izbę Gospodarczą. Od 2015 roku posiadamy Złoty Certyfikat jako najwyższe uhonorowanie uczestnika programu.

Obsługę prawną zapewnia
Kancelaria Radców Prawnych
R. Ptak i Wspólnicy Sp. K.

Kancelaria to zgrany zespół prawników wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach. Prowadziliśmy ponad 1000 procesów sądowych. W szczególności zajmujemy się obsługą prawną wierzytelności na drodze sądowej. Zlecenie sprawy naszym prawnikom gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie, dostęp do akt sprawy online oraz powiadomienia o zmianie etapu postępowania. Wspomaga nas w tym system informatyczny stworzony dla naszej kancelarii.

MECENAS
RAFAŁ PTAK

Wspólnik i dyrektor

Mecenas Rafał Ptak, wspólnik i dyrektor zarządzający Kancelarii Radców Prawnych R.Ptak i Wspólnicy, został laureatem konkursu Profesjonaliści FORBESA – Zawody Zaufania Publicznego. Osiągnięcia Mecenasa zostały docenione w środowisku prawniczym. Mecenas jest pełnomocnikiem procesowym AIF Kancelaria, odniósł wiele zwycięstw dla swoich Klientów. Mec. Rafał Ptak jest cenionym specjalistą w dziedzinie prawa gospodarczego. W dotychczasowej karierze prowadził lub nadzorował kilkaset postepowań sądowych, w sprawach dotyczących m.in. transakcji gospodarczych, prawa wekslowego, transportowego, budowlanego,  prawa gospodarczego międzynarodowego i transakcji wg prawa Unii Europejskiej.

Wyróżnienie dla Mec. R. Ptaka jest istotne ze względu na sposób wyłonienia laureata. Został on wybrany w drodze głosowania przez kolegów prawników. Jest to nie tylko jego osobisty sukces, ale również sukces pracowników jego Kancelarii.

Wyniki konkursu można obejrzeć na stronie www.profesjonalisciforbesa.pl