Poznaj sąd online od najlepszej strony. Oto zalety wykorzystywania EPU

Poznaj sąd online od najlepszej strony. Oto zalety wykorzystywania EPU

Zdecydowaną większość spraw windykacyjnych można dziś rozwiązać całkowicie online. I to bez konieczności wychodzenia z domu. To olbrzymi komfort dla każdego wierzyciela, który stoi przed szansą na błyskawiczne oraz przede wszystkim skuteczne odzyskanie należnych mu pieniędzy. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji skorzystać z sądu online, zapraszamy do lektury. W tym tekście omówimy wszystkie zalety takiego rozwiązania. Zobacz, dlaczego warto wykorzystywać EPU do niezbyt skomplikowanych spraw windykacyjnych. Wcześniej wspomniany komfort to zaledwie wierzchołek góry lodowej.

Dzięki EPU oszczędzasz masę czasu. Całość postępowania odbywa się w internecie

Jesteśmy niezwykle doświadczonymi prawnikami i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czas to pieniądz. Zwłaszcza, jeżeli ubiegasz się o odzyskanie należnej Ci gotówki. To właśnie z myślą o takich wierzycielach uruchomiono program Elektroniczne Postępowanie Upominawcze (EPU). I to właśnie z myślą o nich proponujemy takie rozwiązanie w AIF Kancelaria. Nowoczesny sąd online zapewnia nie tylko błyskawiczne sfinalizowanie sprawy, ale także wysoki procent skuteczności – w przeciwieństwie do klasycznego postępowania windykacyjnego, które może ciągnąć się długimi tygodniami. Co więcej, oszczędzasz nie tylko czas poświęcony na rozpatrywanie problemu. Sąd online eliminuje bowiem potrzebę osobistego wstawiennictwa. Jak na nowoczesne rozwiązanie przystało, takie organy działają całkowicie w internecie.

Sąd online minimalizuje koszty związane z prowadzeniem postępowań

Wśród niewątpliwych zalet Elektronicznego Postępowania Upominawczego znajduje się jeszcze kwestia finansów. Warto zaznaczyć, że sądowa windykacja wymaga uiszczenia opłaty w wysokości aż 5% wartości przedmiotu sporu. Aby ściąganie zadłużenia rzeczywiście było efektywne, należy zwrócić się z prośbą o pomoc do doświadczonych prawników. Takich znajdziesz w AIF Kancelaria. To dodatkowe koszty, ale spokojnie. Mamy dla Ciebie atrakcyjne rozwiązanie. EPU w prostych przypadkach windykacyjnych wymaga opłaty zaledwie 1,25% wartości sporu. A my oferujemy profesjonalną pomoc, która z pewnością przybliży Cię do szybkiego odzyskania pieniędzy!

Ta strona wykorzystuje cookies! Przeczytaj politykę prywatności i dowiedz się dlaczego to robimy. Akceptuję Polityka prywatności