Ściągnij długi przez e sąd z pomocą AIF Kancelaria i przestań się zamartwiać o płynność finansową Twojej firmy

Ściągnij długi przez e sąd z pomocą AIF Kancelaria i przestań się zamartwiać o płynność finansową Twojej firmy

Przedsiębiorcy stale borykają się z problemem niezapłaconych faktur i innych biznesowych należności. Brak środków na firmowym koncie uniemożliwia rozwój, nie wspominając już o ryzyku bankructwa. Szybkie wyegzekwowanie długów często decyduje o „być albo nie być”. AIF Kancelaria zapewnia swoim Klientom skuteczną windykację na drodze e sądu: my działamy, Ty jedynie czekasz na efekty.

Wyjaśniamy, jak złożyć pozew o sądowy nakaz zapłaty przez platformę internetową

W polskim porządku prawnym Elektroniczne Postępowanie Upominawcze pojawiło się stosunkowo niedawno. Z założenia ma służyć jako błyskawiczna procedura dla roszczeń pieniężnych pomiędzy przedsiębiorcami, w przypadkach gdzie stan faktyczny jest prosty do ustalenia. Złożenie pozwu przez e sąd nie tylko naszym zdaniem będzie najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich firm, których niezaspokojone wierzytelności nie budzą żadnych wątpliwości. Jak to ocenić? Najlepiej skontaktować się z nami poprzez e-mail lub formularz kontaktowy, od razu przesyłając komplet dokumentów dotyczących Twojej sprawy. Prawnicy AIF Kancelaria rzeczowo ocenią sytuację i nadadzą dalszym wydarzeniom właściwy tok. Założymy konto na platformie internetowej, wprowadzimy niezbędne dane, a następnie przygotujemy i wyślemy e-pozew do e sądu. Naszych Klientów informujemy na bieżąco, poza tym system umożliwia wgląd w akta sprawy.

Windykację Twojej należności doprowadzamy skutecznie do samego końca

Podstawową zaletą EPU jest szybkość całej procedury – nie ma ciągłych rozpraw czy przesłuchiwania świadków, tylko wydawania decyzji na podstawie przedłożonych dokumentów. W AIF Kancelaria bardzo starannie dbamy o dopełnienie wszelkich formalności, w efekcie zdecydowana większość dłużników naszych Klientów decyduje się uregulować spłatę bez zbędnej zwłoki. Co jednak w sytuacji, kiedy pozwany i nie zgadza się z wydanym przez e sąd nakazem zapłaty i wnosi sprzeciw? Wtedy sprawa trafia do sądu powszechnego – tam również możesz liczyć na nasze pełne wsparcie. Będziemy Twoimi pełnomocnikami i przeprowadzimy niezbędne czynności prawne, abyś odzyskał należne Twojej firmie pieniądze. Co dla wielu przedsiębiorców równie istotne, koszty postępowania przed e sądem są nieporównywalnie mniejsze niż w przypadku złożenia pozwu tradycyjną drogą. Opłaty administracyjne wynoszą maksymalnie 1,5% sumy roszczeń, tę kwotę i tak pokrywa dłużnik. Prowizje dla naszych prawników będą równie niskie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem usług AIF Kancelaria!

Ta strona wykorzystuje cookies! Przeczytaj politykę prywatności i dowiedz się dlaczego to robimy. Akceptuję Polityka prywatności