Ekspresowa windykacja. W sądzie online nie czekasz na rozstrzygnięcie, tylko pieniądze od dłużnika

Ekspresowa windykacja. W sądzie online nie czekasz na rozstrzygnięcie, tylko pieniądze od dłużnika

Nie oznacza to oczywiście, że 100% spraw w Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym kończy się po myśli wierzycieli. Jednak statystyki, jakimi dysponujemy w Kancelarii AIF, pokazują nie tylko wysoką skuteczność, ale też sprawność działania sądu online. Składając elektroniczny pozew o zapłatę z tytułu bezspornej należności możesz liczyć na to, że cała zaległa suma znajdzie się na Twoim koncie znacznie szybciej, niż gdyby zwracać się do „tradycyjnego” sądu.

Od momentu złożenia pozwu do wydania nakazu zapłaty przez sąd online mija maksymalnie 30 dni

Internetowe sprawy rozpatrywane są przez jedną instytucję na całą Polskę. Wszystkie wnioski i pozwy, składane za pośrednictwem systemu teleinformatycznego EPU, trafiają do VI Wydziału Cywilnego Sądu Rejonowego Lublin-Zachód. Jako iż procedura nie przewiduje prowadzenia drobiazgowego postępowania dowodowego, funkcjonujący w ten sposób sąd online jest w stanie wydawać wiążące decyzje w naprawdę szybkim tempie. Z Twojego punktu widzenia, jako wierzyciela, całość można zamknąć w 5 krokach. Wystarczy, że przekażesz komplet dokumentów i wniesiesz opłatę sądową. Jej wysokość zależy od wysokości długu, wynosi od 40 zł do 1,5% sumy należności.

Klauzula wykonalności w nakazie zapłaty zobowiązuje dłużnika do uregulowania zobowiązań w ciągu 2 tygodni

Potem Twój opiekun z kancelarii, posiadający dawno zweryfikowany profil w platformie sądu online, sporządzi i złoży pozew. Jeżeli sądowy nakaz nie przyniesie oczekiwanych efektów, rozpoczyna się windykacja. Najpierw polubowna, a wkrótce potem komornicza. Dzięki sprawdzonym i wielokrotnie przetestowanym schematom działania doświadczonych prawników, czas oczekiwania na pieniądze przez wierzyciela zostanie skrócony do absolutnego minimum. Powierzając Kancelarii AIF prowadzenie sprawy w sądzie online masz zagwarantowany pełen profesjonalizm oraz kompleksową obsługę. W razie jakichkolwiek pytań wystarczy do nas napisać lub zapoznać się z kompletem informacji zamieszczonych na tej stronie internetowej.

Ta strona wykorzystuje cookies! Przeczytaj politykę prywatności i dowiedz się dlaczego to robimy. Akceptuję Polityka prywatności